Kontakt

Polskie Towarzystwo Numizmatyczne
ul. Jezuicka 6/8, 00-281 Warszawa
tel./faks: +48 22 831 39 28
e-mail: ptn@ptn.pl

KRS 0000113184, NIP 525-15-68-640, REGON 000804715

Numer rachunku bankowego: 87 1240 2887 1111 0010 4605 4055

Międzynarodowy Numer Rachunku Bankowego (IBAN) dla przelewów zagranicznych:
PL87 1240 2887 1111 0010 4605 4055

Dane adresowe dla przesyłek listowych:

Polskie Towarzystwo Numizmatyczne
ul. Jezuicka 6/8
00-281 WARSZAWA

lub

Polskie Towarzystwo Numizmatyczne
skrytka pocztowa nr 2
00-281 WARSZAWA, UP Warszawa 40

Godziny otwarcia siedziby Polskiego Towarzystwa Numizmatycznego:
poniedziałek – piątek 10:00 – 18:00 (w innych godzinach po wcześniejszym umówieniu: +48 667 371 967)
sobota – niedziela: po wcześniejszym umówieniu: +48 667 371 967

Biblioteka Polskiego Towarzystwa Numizmatycznego:
poniedziałek – piątek: 12:00 – 18:00 (w innych godzinach po wcześniejszym umówieniu: +48 667 371 967)
sobota – niedziela: po wcześniejszym umówieniu: +48 667 371 967

Pozostałe dane kontaktowe (e-maile):

Biuro Zarządu Głównego: biuro@ptn.pl
Księgowość: ksiegowosc@ptn.pl
Zamówienia monet: monety@ptn.pl
Ekspert: ekspert@ptn.pl
Biblioteka: biblioteka@ptn.pl
Wydawnictwa: wydawnictwa@ptn.pl
Informacje i wystawy: informacje@ptn.pl
Redaktor wydawnictw: redaktor@ptn.pl
Prezes: prezes@ptn.pl