XVIII Śląska Giełda Kolekcjonerów

gielda_kolekcjoner_trbox_750_2016-6

 

XVIII Śląska Giełda Kolekcjonerów odbędzie się tradycyjnie w pierwszą niedziele października – 2 października 2016 r. w Katowickim Spodku. Spotkania zwane są przez wielu przedstawicieli środowiska „Świętem Kolekcjonerów”. Jak co roku swoje kolekcje zaprezentuje ponad 250 wystawców, przy udziale ponad dwóch tysięcy odwiedzających: pasjonatów i hobbystów.

Od 18 lat, rokrocznie jesienią w Katowicach spotykają się kolekcjonerzy z całego kraju i zagranicy, aby zaprezentować zbiory, a także uzupełnić swoje kolekcje o nowe eksponaty.

Podczas Giełdy na stoisku Polskiego Towarzystwa Numizmatycznego będzie można skorzystać z darmowej ekspertyzy i doradztwa numizmatycznego, wziąć udział w konkursie wiedzy numizmatycznej czy zapoznać się z prezentacją i ekspozycją wystawy p. Juliusza Bieniasia – Motywy secesyjne na banknotach.

Usytuowanie Giełdy w Katowicach z jej dogodną infrastrukturą pozwala na szybki dojazd. Spodek zlokalizowany jest w centrum Katowic, przy rondzie im. gen. J. Ziętka, łączącym drogę krajową 79 z Aleją W. Korfantego 35.

Giełda czynna od godz. 8 do 16.

Więcej informacji na stronie www.sgk.ztw.pl.

Zapraszamy do udziału w XVII Śląskiej Giełdzie Kolekcjonerów.