Warszawska Giełda Kolekcjonerska – 14.10.2018 r.

Warszawska Giełda Kolekcjonerka – II edycja

Pocztówki, znaczki, monety, antyki i wiele, wiele innych walorów kolekcjonerskich…

To wszystko będzie dostępne podczas II edycji Warszawskiej Giełdy Kolekcjonerskiej, która odbędzie się 14 października 2018 r. (niedziela) w hali Centrum Rekreacyjno-Sportowego Dzielnicy Bielany w Warszawie (ul. Lindego 20).

Warszawska Giełda Kolekcjonerska to wydarzenie ogólnopolskie skierowane do kolekcjonerów, hobbystów oraz miłośników przedmiotów z historią. Giełda jest znakomitą okazją do spotkanie się z kolekcjonerami z całej Polski, uzyskania porad od ekspertów oraz wymiany wiedzy i doświadczeń w zakresie numizmatyki, filokartystyki, filatelistyki, antyków i wielu innych. Kolekcjonerzy, zarówno profesjonaliści jak i amatorzy, będą mogli uzupełnić własne zbiory o nowe walory i eksponaty. Pozostali odwiedzający będą mieli możliwośćznalezienia wyjątkowych, niepowtarzalnych przedmiotów lub rozpoczęcia swojej przygody z kolekcjonerstwem.Przyświeca nam hasło: Ludzie z pasją to ludzie szczęśliwi!

Warszawska Giełda Kolekcjonerska będzie otwarta dla Gości w godzinach 10:00-16:00.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy.

Patroni medialni: Co Jest Grane 24, Radio dla Ciebie, Miesięcznik „Stolica”, Informator Stolicy, miesięcznik „Nasze Bielany”, My Virtual Museum oraz portal Kochamantyki.pl.

Zapraszamy również na: kolekcjonujemy.com

facebook.com/WarszawskaGieldaKolekcjonerska/