Warszawska Giełda Kolekcjonerska – 07.04.2019 r.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas kolejnej edycji Warszawskiej Giełdy Kolekcjonerskiej.
Jesteśmy jak zawsze w tym samym miejscu.
Plac wystawowy P-24

Warszawska Giełda Kolekcjonerka – III edycja

Pocztówki, znaczki, monety, antyki i wiele, wiele innych walorów kolekcjonerskich…

To wszystko będzie dostępne podczas III edycji Warszawskiej Giełdy Kolekcjonerskiej, która odbędzie się 7 kwietnia 2019 r. (niedziela) w hali Centrum Rekreacyjno-Sportowego Dzielnicy Bielany w Warszawie (ul. Lindego 20).

Warszawska Giełda Kolekcjonerska to wydarzenie ogólnopolskie skierowane do kolekcjonerów, hobbystów oraz miłośników przedmiotów z historią. Giełda jest znakomitą okazją do spotkanie się z kolekcjonerami z całej Polski, uzyskania porad od ekspertów oraz wymiany wiedzy i doświadczeń w zakresie numizmatyki, filokartystyki, filatelistyki, antyków i wielu innych. Kolekcjonerzy, zarówno profesjonaliści jak i amatorzy, będą mogli uzupełnić własne zbiory o nowe walory i eksponaty. Pozostali odwiedzający będą mieli możliwość znalezienia wyjątkowych, niepowtarzalnych przedmiotów lub rozpoczęcia swojej przygody z kolekcjonerstwem. Przyświeca nam hasło: Ludzie z pasją to ludzie szczęśliwi!

Warszawska Giełda Kolekcjonerska będzie otwarta dla Gości w godzinach 10:00-16:00.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy.

Patroni medialni: Co Jest Grane 24, Meloradio, Informator Stolicy, miesięcznik „Nasze Bielany”, My Virtual Museum oraz portal Kochamantyki.pl.

Zapraszamy również na: kolekcjonujemy.com oraz nasz profil FB: facebook.com/WarszawskaGieldaKolekcjonerska/