Kontakt

Polskie Towarzystwo Numizmatyczne
ul. Jezuicka 6/8, 00-281 Warszawa
tel./faks: +48 22 831 39 28
e-mail: ptn@ptn.pl

KRS 0000113184, NIP 525-15-68-640, REGON 000804715

Numer rachunku bankowego: 87 1240 2887 1111 0010 4605 4055

Międzynarodowy Numer Rachunku Bankowego (IBAN) dla przelewów zagranicznych:
PL87 1240 2887 1111 0010 4605 4055

Dane adresowe dla przesyłek listowych:

Polskie Towarzystwo Numizmatyczne
ul. Jezuicka 6/8
00-281 WARSZAWA

lub

Polskie Towarzystwo Numizmatyczne
skrytka pocztowa nr 2
00-281 WARSZAWA, UP Warszawa 40

Biuro Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Numizmatycznego

Godziny pracy biura: poniedziałek – piątek 10:00 – 17:00.

W najbliższy piątek (18 sierpnia 2017 roku) biuro nieczynne. PRZEPRASZAMY!
W tym dniu i poza godzinami pracy biura możliwy kontakt telefoniczny:
tel./faks: +48 22 831 39 28

Pozostałe dane kontaktowe:

Biuro Zarządu Głównego: biuro@ptn.pl

Księgowość: ksiegowosc@ptn.pl

Zamówienia monet: monety@ptn.pl

Ekspert: ekspert@ptn.pl

Biblioteka: biblioteka@ptn.pl

Wydawnictwa: wydawnictwa@ptn.pl

Informacje i wystawy: informacje@ptn.pl

Redaktor wydawnictw: redaktor@ptn.pl

Prezes: prezes@ptn.pl